İK Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Yiğitsan Kompresör’ün insan kaynakları stratejisi; sektöründe yüksek standartta insan kaynakları yönetim anlaşıdır.

Firmamız çalışanları, çalışmaktan gurur duyduğu bir İK Politikasıyla yönetilmektedir. Bu stratejinin realizasyon önkoşulu, başvuruları değerlendirirken ve terfi ettirirken çok seçici olmasıdır.

Personelini heyecan verici hedeflere kilitleyen ve sonuçlarında ödüllendiren ve tamamlanmış her işin neticesinde yönetimi ve çalışanını sonuçlardan sorumlu kılan bir yönetim sistemi oluşumu ve gelişimi içerisindedir. Yakın takiplerle, çalışanlarının potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı da sağlayan yönetim ekibi, öncelikle iç müşteri memnuniyetini, yani çalışanın memnuniyetini ön planda tutmakta, bir yandan bireyi geliştirirken diğer yandan da ekip çalışmasına teşvik ederek çalışanımızın hedeflerinde daha da başarılı olmasını sağlamak için imkanlar sağlamaktadır.Yeni mezun adaylarımızın iş deneyimine sahip olmalarını beklemiyoruz.

YİĞİTSAN sektöründe sürekli büyüyen, yeniliklere açık yapısı ile; sorumluluklarını yerine getirebilecek ve dinamik,yeniliklere açık adaylar ; “Genel Başvuru” bölümümüzden iş başvurusu yapabilirler.

Açık Pozisyonlarımız için “İş Fırsatları” bölümümüzden başvuru yapabilirsiniz.

Bünyemizde çalışan ve çalışmak isteyen personelden beklentilerimiz;

Ailemize katılmak için başvuru yapabilirsiniz.